Podpůrné svépomocné skupiny

V této sekci uvádíme informace o podpůrných svépomocných skupinách, které členové skupiny Zotavení Brno moderují nebo s nimi mají osobní zkušenost. Takže vám můžeme být nápomocní při výběru vhodné skupiny a se zařazením se do ní. Víme, že je někdy obtížné odhodlat se přijít do neznámého prostředí... a tak vám v tom rádi pomůžeme.

 

Skupina Zotava

Jsme skupina lidí, kteří si procházejí zotavením z nějaké závislosti.

Potkáváme se každou středu od 17:30-20:00 hodin na ulici Křenová 89, v Brně.

Společně vytváříme bezpečný prostor pro všechny, kteří chtějí sdílet svoje zkušenosti se závislostí, svou cestu vlastním zotavením nebo se ocitají na své cestě v křižovatce a hledají podporu.   

Vzájemně se podporujeme a sdílíme naše pocity, rozhodnutí i minulost na své cestě životem…

Skupina je zdarma a dobrovolně.

Pokud máš zájem, můžeš přijít jakoukoli středu  za námi.

 Rádi ti sdělíme o nás více informací, v případě zájmu nás můžeš kontaktovat na čísle: 792 319 105 nebo 605 925 454.

Pokud je ti více příjemnější komunikace na email, napiš nám na: terciksim@seznam.cz


Budeme se těšit na společné setkání, tým Zotava!

pexels-helena-lopes-697243_edited_edited.jpg
 

Skupina Zotavování blízkých vztahů

Pravidelná otevřená skupina, zaměřená na ZDRAVÉ VZTAHY, zvláštní pozornost je věnována vztahům ovlivňovaným závislostmi. Moderované sdílení, předávání tipů, zkušeností a vzájemné podpory. Bezplatně. Je možné účastnit se i jednotlivých setkání, vyzkoušejte si to. Každou sudou neděli 19:30-20:30 online přes skype. Termíny 2021: 17.1., 31.1., 14.2., 28.2., 14.3., 28.3., atd. atd.

Jsme tu pro všechny lidi, které zajímá, jak na pěkné vztahy, kteří chtějí sdílet své vztahové trampoty i šťastné chvíle a podpořit ve svém úsilí o spokojené rodinné i jiné blízké vztahy.

Nejste si jistí, máte obavy, potřebujete raději individuální konzultaci? Zavolejte na tel.: 603 324 428 nebo napište na hana.jarosikova@gmail.com. Hanka, Zotavení Brno.

team-spirit-2447163_1920.jpg
 

Skupiny Anonymní alkoholici (AA)

Anonymní alkoholici je společenství žen a mužů, kteří spolu sdílejí své zkušenosti, sílu a naději, že dovedou vyřešit svůj společný problém a pomoci ostatním k uzdravení z alkoholizmu.
Jediným požadavkem pro členství v AA je touha přestat pít. Nemáme žádné povinné poplatky ani vstupné, jsme soběstační díky vlastním dobrovolným příspěvkům.

AnonymniAlkoholici.png
 

Skupiny Al-Anon

Al-Anon je sdružení příbuzných a přátel alkoholiků, kteří se snaží vyřešit svůj společný problém, tím že se společně sdílejí své zkušenosti a poznatky o sobě samých a životě s alkoholikem.

Věříme, že alkoholismus je nemoc, která postihuje celou rodinu a že změnou postojů můžeme alkoholikovi pomoci v zotavení. Al-Anon není spojený s žádnou sektou, náboženstvím nebo jakoukoliv jinou institucí. Al-Anon se nezúčastňuje veřejných diskusí nezaujímá stanovisko k žádným problémům mimo společenství. Al-Anon nemá žádné povinné poplatky, svou činnost vykonává pouze z dobrovolných příspěvků svých členů. Al-Anon má jediný cíl: pomoci rodinám alkoholiků.

family-2073604_960_720_edited.png
 

+420 777 916 280 (Pavel Nepustil)

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

©2018 by Zotavení Brno. Proudly created with Wix.com