serjan-midili-iUy7WArbyI8-unsplash.jpg

Výjezdní tým

Účinná pomoc u vás doma

Nabízíme spolupráci rodinám, které trápí problémy s užíváním drog či závislostí. Kontaktovat nás může kdokoliv z rodiny nebo okruhu blízkých, kdo si dělá starosti.

 

Kdo jsme?

Jsme tým lidí, kteří chtějí nabízet účinnou pomoc s řešením závislostí. Většina z nás má vlastní nebo rodinnou zkušenost se závislostí, někteří se této oblasti věnují dlouhodobě profesně, všichni jsme prošli vzděláváním zaměřeným na práci s lidmi

Pavel Nepustil

Psycholog, rodinný terapeut

Více než 15 let se profesně pohybuji v oblasti užívání drog a závislostí. Jako sociální pracovník, terapeut, psycholog a konzultant jsem působil v různých typech služeb v Brně, absolvoval jsem řadu stáží v USA, Británii, Nizozemí a Mexiku. O drogách a závislostech píšu a učím, je to pro mě práce i koníček. Spolupráce s recovery kouči mi dává obrovský smysl, mám pocit, že se dostáváme rychleji a účinněji k podstatě problému a k řešení, než jsem byl dřív v samostatné práci schopen. Více o mně zde: http://nepustil.narativ.cz/

Sylva Klašková

Recovery kouč, sociální pracovnice

Je mi 41 let a mám dva syny. V minulosti jsem si prošla mnohaletým destruktivním užíváním pervitinu, což můj život obohatilo o širší rozměr vnímání závislostí. Uvědomuji si, jak užívání psychoaktivních látek zasahuje do všech oblastí života a ráda bych díky své zkušenosti pomáhala lidem, kteří prožívají právě tato složitá období. Kromě recovery koučování pracuji jako sociální pracovnice v Programu substituční terapie v organizaci Podané ruce.

Hana Jarošíková

Recovery kouč, psycholožka

Zaměřuji na zotavování rodinných a blízkých vztahů ovlivněných závislostí některého člena rodiny. Ve své roli průvodce a kouče sdílím a využívám i své vlastní zkušenosti z partnerského vztahu s člověkem, který se dlouhodobě potýká se závislostmi na návykových látek. Společně skládáme různé úhly pohledu, hledáme souvislosti a řešení. Jsem členkou skupin Recovery koučové a Zotavení Brno, využívám podporu v Al-Anon, svoje původní technické vzdělání jsem si nedávno doplnila o psychologii.

 

Jak fungujeme?

Můžete nám zavolat na číslo +420 777 916 280 (Pavel Nepustil) anebo využít kontaktní formulář níže, v takovém případě se vám nejpozději další pracovní den ozveme. Telefonicky s Vámi připravíme první setkání, které se uskuteční u Vás doma a mohou na něm být přítomni všichni, které si zvolíte. Z našeho týmu přijede vždy dvojice psycholog/psycholožka + recovery kouč/ka.

První setkání trvá zhruba 75 minut. Snažíme se co nejlépe porozumět Vaší situaci, mluvíme o všem, co je pro vás podstatné a diskutujeme s vámi různé možnosti řešení. Na konci se domlouváme, kdo, s kým a kdy se potká příště.


Další setkání mohou být opět společná, anebo individuální, anebo střídavě společná a individuální, záleží na dohodě, kterou vždy vytváříme společně s vámi. Také čas setkání upravujeme podle Vašich přání a možností.

Pokud se ukáže vhodné spolupracovat ještě s někým dalším, například zdravotníkem, právníkem či dětským psychologem, propojíme vás s konkrétním člověkem, kterému důvěřujeme.

 

Ceník

Nejsme komerční subjekt, ale zároveň nečerpáme žádné dotace z veřejných rozpočtů, proto jsou naše služby placené.
Snažíme se je ovšem držet na co nejnižší cenové úrovni.
75-minutové setkání v domácnosti za účasti dvou pracovníků stojí 800,- Kč.
Doprava po Brně je v ceně, při cestě mimo Brno se domlouváme individuálně.
E-mailová a telefonická komunikace mezi setkáními je bezplatná.

 
mike-meyers--haAxbjiHds-unsplash.jpg

Kontakt

 

+420 777 916 280 (Pavel Nepustil)

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

©2018 by Zotavení Brno. Proudly created with Wix.com